За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
korena
Рейтинг: 217 НеутралноВ България не съществува свобода на медиите.
chicago514
Рейтинг: 696 НеутралноЩо го наричат национално щом Волгин работи в него.
Ivailo Trayanov
Рейтинг: 637 НеутралноВъв века на дигиталните медии, БНР е с 1200 души персонал. Ами да си разчистят къщичката!
Ghost
Рейтинг: 695 Гневно"...Моника Маковей коментира мандатността така: Мандатност без резултати? Това не е демокрация..."
Форумът е в будна кома...Значи за Радиото може, а за БНБ, Съд, Прокуратура - не...брех, тази Моника, брех...!!!
aramissss
Рейтинг: 169 Неутрално..Закривай!Още един руски пропаганден канал не ни е нужен.
xmm
Рейтинг: 731 НеутралноВсяко съкращение на хора или бюджет води до противопоставяне на хора.
Не е новина.
глобално хасково
Рейтинг: 471 НеутралноНа "Хоризонт", специално, са му нужни повече музикални редактори, че иначе обществото излишно се политизира. И съответно още по-голям бюджет!
за какво е по-жадно мнозинството: свобода или шише ракия?Captain Shakespeare
Рейтинг: 230 НеутралноДо коментар [#1] от "korena":
Правильно говорил Гоголь "В России две беды — дураки и дороги" причём первых ну очень много!!Какво общо има между свободата на медиите и бюджетната баница за някои в БНР.Или Волгин като пропутинско лоби?
mangiafuoco
Рейтинг: 112 НеутралноКак може Толкова години все едни и същи журналисти да определят кое е добро и кое е лошо?
mangiafuoco
Рейтинг: 112 НеутралноТози продажен путинист Волгин да обира парсата от хонорарите или Силвия Великова про архарската подлога!
smarf
Рейтинг: 112 НеутралноИ защо плащате на Волгин? На него му плащат от руското посолство.
Аvеree
Рейтинг: 112 НеутралноЕй, тоя Волгин много хора е наплашил.
Free person
Рейтинг: 374 НеутралноИнтересен анализ на Нели Огнянова.Той се отнася за всички медии,дори и за СЕМ.Особено за мандатността,но БНР и БНТ са държавни медии и в тях трябва да има реформи,необслужващи политически интереси.Някои предавания, на Волгин особено прехвърлят границите на търпимостта,както навемето тези на Бареков,поведенческите модели стил Волен Сидеров,Велизар Енчев.....
TonyHawaii
Рейтинг: 2638 Неутрално[quote#12:"Бopмар"]Ей, тоя Волгин много хора е наплашил. [/quote]
ПОГНУСИЛ Е МНОГО ХОРА.
ОТВРАТИЛ ГИ Е от себе си и РУСИЯ
Такива като него не са в състояние да "плашат"
shule
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#3] от "it":
Не е сложно,но директора трябва да съкрати секретарки ,шофьори ,жените на...., бълдъзите на....,любовниците на ....,които по дифиниция нищо не правят. Но според понятието на г-н Янкулов това не било справедливо. Трябвало по 10% от всякъде.Т.е. от тези,които произвеждат продукта "радио" и тези, които лежат на гърба им по равно. И затова, дайте да намалим доходите на всички - ГЕНИАЛНО. Това е всъщност сищината на конфликта.