За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
plumpschi
Рейтинг: 832 НеутралноТова е едно много трудно решение за един родител в един такъв момент! Респект!
saseff
Рейтинг: 269 НеутралноДано хората на които са присадени органите се чувстват добре и телата им не отхвърлят новите органи.
saseffПубликувано през m.dnevnik.bg
bta
Рейтинг: 1233 НеутралноДържавата да ги награди
madagaskar
Рейтинг: 1047 РазстроеноБога да прости момчето и даде здраве на другите четирима човека!
Ако МЗ предупреждава, че „пушенето убива“, редно е и ние, пушачите, да предупреждаваме, че кражбите в Министерството на здравеопазването убиват повечеBeyond
Рейтинг: 740 Неутралноhttp://images.allmoviephoto.com/2008_Seven_Pounds/ 2008_seven_pounds_wallpaper_004.jpg
TAKE THE RED PILL!bingbong
Рейтинг: 210 НеутралноДонорството спасява човешки животи!
Как ли се взема такова решение?
Съчувствие на родителите и уважение пред тях за взетото решение.
gabarkov
Рейтинг: 838 Неутрално[quote#1:"plumpschi"]Това е едно много трудно решение за един родител в един такъв момент! Респект! [/quote]
Респект!
Øϰϰå Çҩßё
Рейтинг: 322 НеутралноБраво на роднините!!! Царство му небесно на младежа сега ще живее в други четирима..
иронията е моята първа, втора и трета природа, аронията няма нищо общоEisbär
Рейтинг: 583 НеутралноРеспект към семейството на донора.
Браво!
kuku032
Рейтинг: 322 НеутралноТрудно, но правилно решение! Спасил е четири живота посмъртно - той и родителите му са герои.
Нефертити
Рейтинг: 1320 НеутралноМного благородна постъпка!
Предразсъдъците са за ограничените.Емо
Рейтинг: 762 НеутралноНай-вероятно това е донорът: http://www.marica.bg/show.php?id=86954
За първи път в историята човек може да публикува едно просто изречение "Този е идиот" и повече от 90% от прочелите го ще знаят за кого става въпрос.redguy
Рейтинг: 1138 НеутралноА от какво е починал донорът?
melchett
Рейтинг: 785 Любопитноне се ли казва присАден?
Борко
Рейтинг: 576 НеутралноМного благородна постъпка от страна на родителите му.Да почива в мир момчето,душата му ще е спокойна, че дори след смъртта си е извършил толкова благородни дела.
comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Рейтинг: 1894 Неутрално[quote#13:"redguy"]
Libertarianism is just anarchy for rich peopleА от какво е починал донорът?[/quote]
Има ли значение журналистите на дневник преписват каквото видят няма даже кой и да попита по телефона болницата какво е станало ?
Ваня
Рейтинг: 785 НеутралноДълбок поклон пред тези родители, намерили сили да спасят човешки живот дори в такъв тежък за тях момент!
АзTracia
Рейтинг: 1316 НеутралноПоклон пред хората! Да помислиш и за другите, да спасиш човешки живот и то в момента, когато си загубил своето... невероятно човешко и благородно решение.
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas Mannпрофилиран
Рейтинг: 374 НеутралноБог да го прости момчето и съболезнования за семейството !
Спомням си др такъв случай на донорство и след това,хората говорели,че семейството продало органите !
Дано не се случи на тях !
nelva
Рейтинг: 165 НеутралноБог да прости момчето.Съболезнования.
Голямо семейно сърце.
Поклон пред такива благородни хора.
/ ако пак се намерят змийчета, дано си увият опашката около собствената шия,за да млъкнат подобни същества /