За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
moloko_
Рейтинг: 282 РазстроеноСтига само сте правили сензации и сте паникьосвали хората!
hodounski
Рейтинг: 2306 НеутралноДали са го усетили?
СърПичук
Рейтинг: 402 НеутралноMagnitude ML 2.6
Подпис - електронен ;)Region BULGARIA
Date time 2012-09-14 11:32:37.0 UTC
Location 42.63 N ; 23.06 E
Depth 11 km
Distances 22 km W Sofia (pop 1,152,556 ; local time 14:32:37.2 2012-09-14)
3 km NE Pernik (pop 82,467 ; local time 14:32:37.2 2012-09-14)
ju.li
Рейтинг: 461 НеутралноМмдаа и в Италия е толкова:
http://quakes.globalincidentmap.com/
Georgi Yordanov
Рейтинг: 902 НеутралноРазлюляха ли се винкелите?
Да правим каквото трябва, пък да става каквото ще!petar_333
Рейтинг: 169 НеутралноДо коментар [#1] от "moloko_":
Много правилно,2,6 не е нищо,така че няма нужда да се всява панила в хората,те достатъчно изстрадаха!
the place
Рейтинг: 789 НеутралноЯвно пак се почва, дано тези хора се оправят по-бързо там.
Нефертити
Рейтинг: 1421 НеутралноТо пък това 2.6 кой го усети?
Предразсъдъците са за ограничените.1951
Рейтинг: 1127 ГневноПисна ми от медии, които паникьосват хората!
Цензуриран от "Икономедиа"2,6 по Рихтер е едно голямо нищо, а вие си правите новини от това!
Срам!
old27530804
Рейтинг: 1014 НеутралноДо коментар [#8] от "Нефертити":
Журналистите
Кум Вълчан
Рейтинг: 1071 НеутралноАйде стига бе, това не се брои. Що пишете глупости само?
Сложете бутон "редактирай" на собствените комeнтари.Гита Ог
Рейтинг: 1014 Неутрално2,6? Че то и заглавие не заслужава.
Вещица от Овнерогmilena_82
Рейтинг: 676 НеутралноДо коментар [#8] от "Нефертити":
Недей така,аз съм сигурна,че се е усетило!Не е било като това от 22 май,но пак са го усетили хората!
СърПичук
Рейтинг: 402 НеутралноУсети се доста но без клатене, всякаш пропадна надолу!
Подпис - електронен ;)Vera Genadieva
Рейтинг: 733 Неутрално"Вторичните трусове продължиха до началото на месец юни. На 14 юли беше усетено земетресение от 4.5 по Рихтер."
Това вече е нова информация - явно сега се случват вторични земетресения на онова от 14 юли, а не от 22 май...
Що се отнася до усещането, много хора след 22 май постоянно ги тресе... и аз не вярвам някой да го е усетил, та камо ли "да е люляло"
Нихната Макя
Рейтинг: 1078 НеутралноДо коментар [#7] от "the place":
Няма да се оправят скоро хората за съжаление, защото Тиквата умишлено бави парите им, тъй като кметицата е от БСП.
nelva
Рейтинг: 177 НеутралноАми като всеки се пъха под земята и рови като кокошка да краде въглища- ще се тресете още.
Къде са охраните-май спят по кафенетата.
Къде е полицията - какво беше това ?