За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
uq
Рейтинг: 1466 НеутралноАбе тия полски цървули не е ли време да хапнат дръвце вече? Защо месото не е унищожено? Какъв е този ЕС!
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2864 НеутралноХайде на пилешкото на промоция ! Юруш народе богатий !!!
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2864 НеутралноДо коментар [#1] от "uq":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Ами виновен е вносителятзащото го е купил като отпадък. Може да го е докарал за изгаряне по документи.
Може дори и пари да са му дали да го разкара от Полша !!!
САМО ГЕРБ И БАБХ нищо не знаят !!!
Лео
Рейтинг: 1113 Неутрално50 тона заразено пилешко? Кой го е одобрил за продажба в Полша, кой го е пуснал за износ и кой е крайният клиент в България? Едва ли отива на борсата...
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2864 НеутралноДо коментар [#4] от "Лео":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!прочети 3.
CINZANO
Рейтинг: 664 ЛюбопитноЗащо не се забрани вноса на пилешко от Ратайленд за около година и да се приключва с въпроса!?
Мома, събори Альошата!Лелка
Рейтинг: 465 РазстроеноБоклуци внасяме всякакви.
Бунище - във всякакъв смисъл.
Нагъл чекист
Рейтинг: 229 НеутралноПоляците просто внасят салмонела ,която се е наяла с пилешко месо...
comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Рейтинг: 2030 НеутралноЗаградните немски бакалии нямат нищо напротив да продават всякакви боклуци, не им стига само това, а и гледат да удрят допълнително в кантара за повече доходност от скромната ни колония!
Libertarianism is just anarchy for rich people
uq
Рейтинг: 1466 НеутралноДо коментар [#3] от "КМЕТ В СЯНКА":
Да бе сигурно. Кмете мислиш ли с тая тимберица? Виновни са българите разбира се те поляците най-добросъвестно са го продали, за да бъде унищожено на другия край на Европа, щото там няма екарисаж, та даже и пари са взели от купувача, са това, че ще им унищожи месото
Нефертити
Рейтинг: 1396 НеутралноСамо боклуци се внасят от Полша. Нищо полско не купувам.
Предразсъдъците са за ограничените.Роси
Рейтинг: 5757 НеутралноПоляците не си ли проверяват месото, преди да го изнасят?
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2864 НеутралноДо коментар [#10] от "uq":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Май не си разбрал написаното. Съжалявам.
Peni Nikol
Рейтинг: 1682 НеутралноНе са грижите в домовете за възрастни хора такива, каквито са си при децата. Но ... разни хора, разни идеали.
Да се ядосвате е равнозначно на това да държите горещ въглен с идеята да го хвърлите по някой друг.Peni Nikol
Рейтинг: 1682 НеутралноНе са грижите в домовете за възрастни хора такива, каквито са си при децата. Но ... разни хора, разни идеали.
Да се ядосвате е равнозначно на това да държите горещ въглен с идеята да го хвърлите по някой друг.