За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
alex_p
Рейтинг: 684 Веселоооо...винаги има внимание към женския волейбол!
grand funk railroad
Рейтинг: 796 ВеселоМного добра идея!
Parmi ceux qui n'ont rien à dire les plus agréables sont ceux qui se taisent. ColucheНефертити
Рейтинг: 1421 НеутралноХИ, хи, хи доста артистичен изглежда
Предразсъдъците са за ограничените.lmy13504670
Рейтинг: 233 НеутралноНесъмнено ще седи артистично в някой ТИР.
souler
Рейтинг: 620 НеутралноХубави булки.
Само мъртвата риба следва течението.Публикувано през m.dnevnik.bg
MyTwoCents
Рейтинг: 207 ВеселоВсички шофьори – волейболни фенове на ЦСКА!
@)----,--'--валчан
Рейтинг: 676 НеутралноКоментарът е скрит от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица, цитирани в публикациите. Ако въпреки това желаете да го видите, натиснете тук.
Чикиджии. Много красиви момичета.
dimitar2007
Рейтинг: 676 НеутралноКалендарът още го няма във феншопа в Борисовата градина, но от другата седмица и там ще го продават.
forza
Рейтинг: 1020 ЛюбопитноИма много добри снимки.
Да бяхте написали кой е фотографът...
КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
Рейтинг: 1014 Весело[quote#5:"souler"]Хубави булки. [/quote]
Глупостта е дар божи, но с него не трябва да се злоупотребява. /Ото фон Бисмарк/Ааааа, момите от Левски са по хубави!
Γαλλα
Рейтинг: 1416 Любопитно[quote#10:"КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ"]Ааааа, момите от Левски са по хубави![/quote]
Писна ми от цирк, на път съм да умрЪ от смях...Дай да не спорим, преди да ги видим и тех дибидюс-снимани...
КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
Рейтинг: 1014 Весело[quote#11:"Γαλλα"]Дай да не спорим, преди да ги видим и тех дибидюс-снимани...[/quote]
Глупостта е дар божи, но с него не трябва да се злоупотребява. /Ото фон Бисмарк/Идвай в зала "Раковски и си носи стол, бинокъл и шоколад /като рекламата/ и ще воайорстваме.
Γαλλα
Рейтинг: 1416 Любопитно[quote#12:"КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ"]Идвай в зала "Раковски и си носи стол, бинокъл и шоколад /като рекламата/ и ще воайорстваме. [/quote]
Писна ми от цирк, на път съм да умрЪ от смях...Ох, котьооо...както казваше един наш съфорумник...
КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
Рейтинг: 1014 Неутрално[quote#9:"forza"]Да бяхте написали кой е фотографът... [/quote]
Глупостта е дар божи, но с него не трябва да се злоупотребява. /Ото фон Бисмарк/Артистичен календар, в който са включени уникални, стилни снимки на волейболистките от ВК ЦСКА.
Красивите шампионки позираха за многолистовото издание във фотосесия на фотографа Надя Джамбазова.
Календарът е черно-бял, състои се от 14 страници, отпечатани върху луксозна хартия.
Размер: 35см/50см
Цена 12лв.
monk007
Рейтинг: 679 НеутралноДо коментар [#9] от "forza":
Фотосесията е на фотографа Надя Джамбазова.
nikitovanch
Рейтинг: 853 НеутралноКрасиви са!
„Чрез правилното и стратегическо използване на пропагандата можете да направите така, че хората да виждат Раят като Ад и Адът като Рай.“Милен Минчев
Рейтинг: 1022 НеутралноХаресва ми идеята. Похвално.
didko8
Рейтинг: 733 НеутралноГотини мацинки, и това, че е черно-бял календара е много добре.