За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
chicago514
Рейтинг: 763 НеутралноОткрива ни се голям шанс ако ни пуснат на европейското,да станем шампиони.
chinaski
Рейтинг: 631 НеутралноФИБА изхвърля водещите сили от европейското по баскетбол заради Шампионската лига
България е извън списъка със засегнатите.
Второто изречение е излишно.Ние отдавна не сме никаква сила в баскетбола, а само и единствено участник в квалификациите.
роджър
Рейтинг: 868 Неутрално[quote#2:"chinaski"]Ние отдавна не сме никаква сила в баскетбола,[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=7wBkJ8oIvRgВсъщност, били ли сме някога "сила"в баскетбола ?
sey
Рейтинг: 237 НеутралноКак се е допуснало някакво частно дружество да организира най-силния клубен турнир пък ФИБА да пропуснат да лапат?И сега правят своя си ШЛ и който не иска-санкции?И във футбола преди години май имаше слухове за "частна" ШЛ...
Публикувано през m.dnevnik.bg
galapagas
Рейтинг: 96 НеутралноДо коментар [#1] от "chicago514":
По-скоро ни се открива шанс да се класираме на европейското.
vankata1
Рейтинг: 716 Любопитно[quote#5:"galapagas"]По-скоро ни се открива шанс да се класираме на европейското.[/quote]
На кое "европейско"? Б-европейско, в което не учавстват най-силните 14 отбора?
antropos
Рейтинг: 242 ВеселоДо коментар [#6] от "vankata1":
Sic transit..+++++
Иван Иванов
Рейтинг: 918 НеутралноДо коментар [#3] от "роджър":
Разбира се че сме били. Сърбите са се учили от нас. А да не говорим пък за женския баскетбол. Как сме успели да затрием тези школи е съвсем друг въпрос.
tokkay
Рейтинг: 553 ЛюбопитноКопумпетата-чиновници рекетират знаещите и можещите? Май не е далеч моментът, когато ще се появи нова организация?
No Pain No GainБез да съм навътре в нещата заемам страната на "водещите сили".
Николай Колев
Рейтинг: 3099 НеутралноТакова европейско ще гони по атрактивност нашата Висша лига по футбол.
#ТУК НЕ Е МОСКВА! 🇺🇦* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събрание🇺🇦