За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
Йоаникий
Рейтинг: 1142 НеутралноЗумът ТРЯБВА да издържи! Много битки е печелил, дано издържи и сега! С тебе сме, Христо!!!
Най-високите препятствия са тези, които сами си поставяме.shileto
Рейтинг: 1101 НеутралноМъжко момче е, ще издържи. Скорошно оздравяване
Galata
Рейтинг: 803 НеутралноОздравявай бързо, майсторе!
"Büyük şeyleri yalnız büyük milletler yapar." K.Atatürkneut
Рейтинг: 180 НеутралноНезабравим голмайстор! Скорошно оздравяване, очаква те празник!
In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the rest4ort
Рейтинг: 122 НеутралноГолям футболист беше.
Имам време да питам всеки идиот.pet fire
Рейтинг: 3203 НеутралноГолям!
uchuden.
Рейтинг: 803 НеутралноА за някой обикновен човек дали ще изпратят от столицата един от водещите кардиохирурзи в България?
galapagas
Рейтинг: 96 НеутралноСтискам му палци да се справи. Голям футболист и добър човек.
TAC
Рейтинг: 352 НеутралноДо коментар [#7] от "uchuden.":
rock n' roll is king!Предполагам,че синовете му са поискали и платили за този професор.
Jordan Dimitrov
Рейтинг: 352 НеутралноТолкова много битки ди печелил трябва да спечелиш и тази Христо.Това е най-важния ти мач и ти трябва да го спечелиш!!
2.5
Рейтинг: 784 НеутралноСтискам палци да се възстанови!
I Want To BelieveTerra pura
Рейтинг: 426 НеутралноБързо оздравяване!
shule
Рейтинг: 8 НеутралноНе е вярно, че няма незаменими. Има и Бонев е един от тях. Един от онова незабравимо футболно поколение на футболните чародеи: Аспарухов, Котков, Якимов, Бонев, Дерменджиев, Хр. Илиев, Пенев и др. Който е имал привилегията да ги гледа със сигурност не се учудва защо сега стадионите са празни. Освен велики майстори те бяха и големи личности и футболни патриоти. Въпреки многобройните изкушения и даже заплахи, Христо остана верен на родния Локо Пд. Оздравявай футболен маестро.
bat_plamen
Рейтинг: 4114 НеутралноПожелавам бързо оздравяване на Зума.Той един от най-добрите футболисти за всички времена на България и е жива легенда на пловдивския футбол.
Хакуна Матата !
Рейтинг: 878 НеутралноЕдин прекрасен футболист, истински лидер, голям локомотивец и верен половдивчанин. Един Голям Човек в наши дни. Успех Зуме ! Пловдив и почитателите на любимата игра в страната имаме нужда от тебе !
Stupid people make me sickbat_plamen
Рейтинг: 4114 НеутралноДо коментар [#13] от "shule":
++++++++++++++++++++++++++++
Аз не съм имал възможност да ги гледам ,защото тогава не съм бил роден.Но доколкото знам това са най-добрите ни футболисти от епохата на романтичния футбол през 60-те и 70-те години на миналия век.Все си мисля ,че тогавашното поколение не отстъпва по талант на поколението на Четвъртите на Света/1994 год./
'ΕΡΕΒΟΣ
Рейтинг: 1463 НеутралноДано се оправи !
Не се родих Грък по собствено желание.Просто имах късмет ! За един Грък граница е само Хоризонта !shule
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#16] от "bat_plamen":
Е, аз съм един от щастливците, както вече си разбрал. Бях твърде млад, но същевременно на достатъчно години за да мога да се радвам и запомням това, което виждах. Правилно си разбрал, че това поколение е най-силното в нашия футбол. Те бяха поне 30, 40 прекрасни футболисти, които и сега мога да изброя. Трагедията им беше, че както по-късно се разбра, просто се бяха родили рано и това ги лиши от шанса, който историята даде на следващите поколения. Иначе всеки един от тях, смея да твърдя, можеше спокойно да е титуляр във всяко от топ първенствата на Европа.
princess_x
Рейтинг: 970 Неутрално[quote#7:"uchuden."]А за някой обикновен човек дали ще изпратят от столицата един от водещите кардиохирурзи в България?[/quote]
Според мене не е имало нужда, защото екипът в инвазивната кардиология е много добър и работи на високо професионално ниво. Освен всичко останало са и много отзивчиви и човечни с пациентите и близките им.
Приказки под шипковия храст
Рейтинг: 237 Неутрално[quote#16:"bat_plamen"]тогавашното поколение не отстъпва по талант на поколението на Четвъртите на Света[/quote]
Четири последователни участия на СП - 62, 66, 70, 74 г. Това - при формат 16 отбора финалисти. Приравнено на днешните условия означава 1/8 финал продължение на 16 години.
Антони Де ла Реа
Рейтинг: 816 НеутралноПлюс един сребърен медал на Олипиада и четвъртфинал на европейско първенство!
Кой, ако не аз, кога, ако не сегаГениално поколение, да!
Скорошно оздравяване на Бонев!
libertariansky
Рейтинг: 237 НеутралноКой е пък този пенсиониран футбалер, че и професор да му пращат ?
Give me Liberty Or Give me Death !2.5
Рейтинг: 784 Неутрално"До момента Христо Бонев не се е оплаквал от сърдечни проблеми."
I Want To BelieveДостатъчно е да го погледне човек за да разбере че е в рисковата група!
olimpipanov
Рейтинг: 327 НеутралноСкорошно оздравяване!
Жоро Г
Рейтинг: 551 НеутралноОздравявай бързо Бат' Ицо! Господ да ти даде здраве и още много години да си с нас.
Ale MI
Рейтинг: 8 НеутралноЗума има тежката дума, ама не. Този път Господ я има. Стискаме палци да се оправи бързо.