За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
Meister Eckhart
Рейтинг: 627 НеутралноИ аз научих от нвговото устройство
the devil is in the dataПубликувано през m.dnevnik.bg
Чеша си езика
Рейтинг: 515 НеутралноБлагодарим ти Стив! Почвай в мир.
Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.joro711
Рейтинг: 620 НеутралноВелик човек! Почивай в мир, Стив!
Публикувано през m.dnevnik.bg
danailov
Рейтинг: 1296 РазстроеноТалантите умират, изобретенията остават! Но все пак е жалко, че Стив Джобс си отиде...
Wornoxmaniak
Рейтинг: 1191 НеутралноiPhone 5
БГ Владо
Рейтинг: 789 РазстроеноТи ни показа, че мечтите стават реалност.
оти да се косиме, като ке ни минеANAGOR
Рейтинг: 733 НеутралноГолям човек.
Почивай в мир Стив!
Трънчо
Рейтинг: 120 НеутралноПочивай в мир Стив!
ПП
Дневник, преводът на казаното от Обама не е точен: "...достатъчно ДЪРЗЪК, за да вярва, че може да промени света..."
Майстор Балкански (00:00–24:00)
Рейтинг: 1414 НеутралноНай-великия!
"И ний сме европейци, ама не чак дотам..."Free person
Рейтинг: 402 РазстроеноСтив наистина бе дързък и много широко скроен.
TonyНека почива в мир,а ние да не го забравяме!
Нека се постараем да бъдем като него поне малко.
Gopeто
Рейтинг: 1422 НеутралноЧовек, превърнал технологиите в религия!
"За мен върхът е онова високо място, от което ясно съзирам следващата си цел" Боян Петровmagna
Рейтинг: 620 НеутралноRiP
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
dv r
Рейтинг: 222 НеутралноДо коментар [#13] от "Omnis Omnibus":
Ако не беше Стив Джобс, сега нямаше да можеш да напишеш тая идиотщина, говедо.
Почивай в мир Стив. Много , много тъжен ден. Света стана по-беден днес.
Ognyan Gerassimov
Рейтинг: 900 РазстроеноБог да го прости Стив! R.I.P
Барак Обама: "Светът загуби един мечтател"
Прав е
АБПФК
Рейтинг: 515 Разстроено[quote#14:"massa"] Много , много тъжен ден. Света стана по-беден днес. [/quote]
☭ "Если у вас начинается дрожь негодования при каждой несправедливости, то вы мой товарищ" ☭ — Эрнесто Че Гевара ✭ http://youtu.be/EC58ZjzejL0Това могат да го кажат само доста ограничени индивиди!
РИП Бг!
takeshi303
Рейтинг: 1014 НеутралноДо коментар [#14] от "massa":
Точно в това се крие гениалността и най голямата сила на Стив, свободата и демокрацията , че такива тулупи като него могат да се изказват и леят злобата си благодарение на тях, но и в това се крие им е най голямата слабост, когато тулупите като този Омнис минат една критична маса.
Deepdish
Рейтинг: 1360 НеутралноОт такива злетаци като по-горния, ще страдаме като народопсихология още дълги години. Ограниченото мислене води до ограничено съществуване...
АБПФК
Рейтинг: 515 Любопитно[quote#17:"normandy"]като този Омнис минат една критична маса. [/quote]
☭ "Если у вас начинается дрожь негодования при каждой несправедливости, то вы мой товарищ" ☭ — Эрнесто Че Гевара ✭ http://youtu.be/EC58ZjzejL0Те ИДАТ!
Реститутките готови ли са за това?
stg
Рейтинг: 958 НеутралноЕдин от титаните на компютърната революция
"Ceterum censeo ГЕРБ esse delendam"Христо Хаджиев
Рейтинг: 479 НеутралноДо коментар [#13] от "Omnis Omnibus":
Captain JackВсе ще се намери някой простак да се изцепи.
Стив Джобс даде своето и си замина. Many thanks Steve.
takeshi303
Рейтинг: 1014 НеутралноДо коментар [#19] от "Omnis Omnibus":
Да, така е Клонираните атакуват.
АБПФК
Рейтинг: 515 Разстроено[quote#21:"hristo5"]Все ще се намери някой простак да се изцепи. [/quote]
☭ "Если у вас начинается дрожь негодования при каждой несправедливости, то вы мой товарищ" ☭ — Эрнесто Че Гевара ✭ http://youtu.be/EC58ZjzejL0Като гледам не са "някой", а болшинството у форума...
Тъжна гледка!
tivoli
Рейтинг: 120 Неутрално[quote#16:"Omnis Omnibus"]Това могат да го кажат само доста ограничени индивиди![/quote]
Каза Omnis Omnibus докато се гледаше в огледалото...