За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
lordcris
Рейтинг: 785 НеутралноНие си имахме зар комунист, те крал социалист.
pancerdivision
Рейтинг: 628 НеутралноТия не стояха ли близо 2 години без правителство?
izabell
Рейтинг: 1197 НеутралноКралското Войнство в предновогодишен блясък
др. Иванов
Рейтинг: 838 НеутралноНие всички травя да сме благодарни на Негово Величество Симеон ІІ за това, което направи за страната!
Комунист - реформатор, реформатор - милиционер, милиционер - агент, в един и същи строй!Каишков - Либерален мислител
Рейтинг: 426 Неутрално[quote#4:"др. Иванов"]Ние всички травя да сме благодарни на Негово Величество Симеон ІІ за това, което направи за страната! [/quote]
И на цялата династия сигурно, такива "успехи" отбеляза България под нейното управление.
Mayhem
Рейтинг: 112 НеутралноСещам се за един друг "крал", който "не говори добре езика на мнозинството от своите поданици".
- Защо СерГей говори толкова бавно ? - Защото превежда от руски !makadam
Рейтинг: 785 Любопитно"той предупреди страната да не поема по пътя на популизма. "
Как да го разбирам това, че е лошо да се грижат за популото, а трябва да се грижат само за плутото?
Geoimg
Рейтинг: 374 Весело[quote#4:"др. Иванов"]Ние всички травя да сме благодарни на Негово Величество Симеон ІІ за това, което направи за страната! [/quote]
*Лауреат на Нобелова награда! ГРАЖДАНИН! БЕЗПАРТИЕН!!!Правилно! Освободи ни от задължението да се грижим за Рила!?
Jana Gancheva
Рейтинг: 740 НеутралноДо коментар [#4] от "др. Иванов":
'Let light surround you' Dream TheaterЯ, комунист монархист! Нещо като монархофашист?