За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
Николай Колев
Рейтинг: 2939 НеутралноИма мляко от соя, що да няма от грах.
#ТУК НЕ Е МОСКВА! 🇺🇦* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събрание🇺🇦SS
Рейтинг: 1404 ВеселоДобра храна за третия пол !
Демек Джендър фудс !!!
442
Рейтинг: 554 ВеселоПрясно или кисело ???
The Grimm Future
Рейтинг: 229 НеутралноЕми, прекалявате и пресолявате ....
There will be only warТова е глупава идея.
гошо
Рейтинг: 174 ВеселоДо коментар [#1] от "Николай_Колев":
гошоама от грах е веган пък от соя според статията не е
Цъкльо ВЪРНЕТЕ СТАРИЯ ДИЗАЙН.
Рейтинг: 344 НеутралноИнтересен казус е посочен в края на статията. Мляко ли е продукт с растителен произход или не е . Ако изхождаме от това че сиренето се произвежда от мляко а нещото с растителен произход е имитиращ продукт - тогава граховите и соеви сурогати трябва да се наричат " имитиращи млякото" продукти ( и/или да си намерят отделно наименование) .
АМАН ОТ НЕКАДЪРНИ ОБНОВЛЕНИЯЧисто личното ми мнение е че млякото е животински продукт и всичко останало с грахов,соев,бадемов и друг произход не е мляко и не бива да използва това наименование.
realguru
Рейтинг: 1473 НеутралноВеган мляко да го кръстят :)
realguru
Рейтинг: 1473 НеутралноИли да го кръстят "Сироп от грах"
Ма тогаз никой няма да го купува, щото не е модерно и веганско. Не е мляко от грах, ми е най-обикновен сироп от грах. :) :)
imaligoogle_hr
Рейтинг: 63 ВеселоДо коментар [#7] от "realguru":
А що не джендър? :)
<marquee bgcolor="red" style="font-size:78em;font-weight:bold">EBANJEEE!!!
Рейтинг: 229 НеутралноSoy goyz !
Imeto mi
Рейтинг: 174 НеутралноОт чисто физиологична гледна точка веганството, за дълги периоди от време е опасно за здравето. За кратко време применро коледни пости е много полезно.
ubavia
Рейтинг: 402 НеутралноЗа хора, които не понасят добре лактозата или някаква друга медицинска причина ги спира да пият обикновено мляко такива продукти са супер.
За всички останали истинското млякото е в пъти по-полезно и евтино!
Дразни ме скрития подтекст че щом нещо е с животински произход и има мазнини значи е вредно, а като е растително няма проблеми.
proza
Рейтинг: 63 НеутралноСтига вече с тези простотии, човекът е всеядно животно и трябва да яде всичко. Тези измишлъотини може да се харесват на веганите, но на обикновените хора едва ли. Самата обработка е много сложна и сигурно се прави с химикали, което е един голям минус за тези храни. Освен това и цената ше се окаже солена, а това не бива да се пренебрегва, предвид ниските доходи на населението. Човекът все повече се отдалечава от природата, а това не допринася за доброто здраве и оцеляването на човешкото племе.
Умен и красив но не умнокрасив
Рейтинг: 63 ВеселоНе знам защо, но всеки път прочитам заглавието като “Голям секс инвестира в мляко...“ ;) Някой психоляв продажник може би ще анализира това срещу 5 рубли и бутилка “Тройной“ без мезе.
No Pain No Gainhalf truth
Рейтинг: 1038 НеутралноБе направо го произвеждайте химически. Няма друг начин да ни изхраните. Какво си играете със соево мляко, бадемово мляко, грахово..
half truth
Рейтинг: 1038 НеутралноДо коментар [#14] от "Putarak":
Всеки, който е пил соево или бадемово мляко знае, че сте прав.
Bullet
Рейтинг: 344 НеутралноТея па. Ще не инвестират в магарешко или козе, ами в грахово? Първо ке е толкова сложно, второ е много по- полезно.
Gor det idag, imorgon kan deta vara förbjudet.