За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
disastrous
Рейтинг: 213 Весело2012 - краят на света започва с торентите
reshuffle
Рейтинг: 847 НеутралноIsoHunt е непоклатим!!!
Публикувано през m.dnevnik.bg
ivailo abadjiev
Рейтинг: 924 Неутралнобритански гъдулки. идва нов режим по-страшен от този на който някои от нас бяха свидетели.
Обществото на бъдещето: робство без господари. "Н.Давила"хм
Рейтинг: 1278 Неутралное извинете че не щем да ви гледаме скапаните реклами.
greenhrast
Рейтинг: 788 НеутралноFight the system!!!
P2P will never die!!!
Публикувано през m.dnevnik.bg
Captain Shakespeare
Рейтинг: 226 НеутралноХич не се притеснявайте, всичко вече е на "магнет-линк" и писаното важи само частни сайтове с регистрирани потребители.
Правильно говорил Гоголь "В России две беды — дураки и дороги" причём первых ну очень много!!Спасение за тунеядците от ТВ,звукозапис и филмово разпостранение, няма,няма и да има.
Captain Shakespeare
Рейтинг: 226 НеутралноДо коментар [#1] от "disastrous":
Правильно говорил Гоголь "В России две беды — дураки и дороги" причём первых ну очень много!!Ти какво знаеш за "пиър то пиър" та пишеш глупости.
Tod
Рейтинг: 983 ВеселоСилно съм притеснен от акцията...
Истината няма пресечна точка с популизма на БСПSeoKungFu
Рейтинг: 881 НеутралноПрошумол и премест - прошумолява ми шушляковио анцунг от преместването на онУЙ, що се премества измежду крачолите, метафорически изказано.
╠╩╦═╬♥∩♥{(::○::SeoKungFu::○:::)}♥∩♥╬═╦╩∞Dehumanizer
Рейтинг: 1291 Неутралноhttp://blog.mitko.com/2012/02/torrent.html
«Высокоэффективная экономика при отсутствии реальных политических и гражданских свобод - хрустальная российская мечта.»Alexx
Рейтинг: 679 НеутралноХайде лека-полека ще ни спрат торентите и как ще живеем тогава , не ми се мисли
****
Коментарът беше изтрит по желание на неговия автор.