За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
dgerald
Рейтинг: 794 НеутралноТъжно.
Yadada
Рейтинг: 800 НеутралноНяма нищо вечно. Move on!
БКП = БСП = СДС = ДПС = НДСВ = ГЕРБ = Мафия! The Revolution Will Not Be TelevisedДневник пропагандна газета
Рейтинг: 8 НеутралноИ легендите понякога изчезват.
Алф
Рейтинг: 990 НеутралноСега са на мода анцузите и маратонките, а не елегантните шапки.
Ако още ме помниш, значи си от последното поколение, което си играеше на двора.Всяко нещо има край, надявам се скоро анцузите да останат само за фитнеса, където им е мястото.
Бай Благой
Рейтинг: 174 НеутралноАз имам една такава в килера.
pariah
Рейтинг: 714 РазстроеноЕх...
- A witty saying proves nothing. VoltaireДали е защото този елегантен аксесоар се носи за съжаление все по-малко, заменен от шапки-идиотки и бейзболни рап-версии за малоумни 30-годишни дегенерати със смъкнати дрехи - не знам, ама... Жалко.
valtoro
Рейтинг: 565 НеутралноСтилът, нещо рядко срещано днес !!!
citoyen
Рейтинг: 720 НеутралноЗа производидтеля на шапки, жалко, разбира се но помня добре "Борсалино" 1 и 2 с Ален Делон и Жан-Пол Белмондо. Култови филми, наистина!
man_un
Рейтинг: 720 Неутрално"Сложил шапка Борсалино
влизам аз във тоз салон,
пращам всекиго на кино,
щото съм Ален Делон."
chinaski
Рейтинг: 609 НеутралноДо коментар [#6] от "pariah":
Ами да - аз нося такива шапки и се усмихвам със съжаление, когато колеги, ходещи с идиотки или бейзболни шапки, се опитват да ми се присмеят.Прости хора има навсякъде, но у нас са все по-често срещано явление.
Жалко за "Борсалино"!Преди няколко месеца, в Рим, видях много елегантен техен магазин, със страхотни шапки!Дано не изчезне!
penetrating
Рейтинг: 5763 НеутралноЖалко. Струва ми се по-скоро като предпазно действие. Едва ли е толкова лошо положението...
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbertdnevnikar
Рейтинг: 3692 НеутралноUNITED EU UNION
Жалко... и повече.
Имах една оригинална... и повече:
с емблема отвътре на доставчмк "Придворен шапкар".
Гордо я носех в студени соц дни.
Докато... пътувах 2-ра класа през Балкана,
в купе близо до изхода, с некакъв мълчалив тип.
Пристигам, слизам и се сещам за шапката си.
Връщам се: ни Борсалино", ни мълчалив тип.
Всичкото отне около 15 секунди (и шапката)
""Борсалино" обяви фалит"
swinging_pigs
Рейтинг: 664 ВеселоДо коментар [#4] от "Алф":
Жалко за Борсалино...
"Освен за Фитнеса" ....ха ха ..Шегуваш се...
Какво ще носят хората на Сватби и Погребения.
Хан-Цунга е традиция....моля те не обиждай 80% от добре облечените Българи.
klecho
Рейтинг: 723 НеутралноИ кво му е тъжното? Бонбета някакви. Просто конкуренцията продава същите (или по качествени по отношение на материалите) многократно по-евтино.
Ама не били "Борселино"...
klecho
Рейтинг: 723 Неутралнобомбета
Jessika
Рейтинг: 1225 НеутралноСимвол на елегантността.
Виктор Юго: „Общество, което не иска да го критикуват, прилича на болен, който не разрешава да го лекуват.”Няма как да с такава шапка да наденеш маратонките и размъкнатите панталони.