За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2839 НеутралноВ София пак не е опесъчено. Внимавайте много в сутрешните часове.
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Zayo Cicin
Рейтинг: 3430 НеутралноДнес е денят на хокеиста.
I 💜 Leka BorislavovnaZayo Cicin
Рейтинг: 3430 ЛюбопитноДо коментар [#1] от "КМЕТ В СЯНКА":
I 💜 Leka BorislavovnaТи опесъчи ли прилежащите тротоари пред дома си?
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2839 НеутралноДо коментар [#3] от "Alarmstufe: Rot":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Проверих и нямаше нужда. Имаме козирка пред входа. А ти опесъчи ли пред РПУ-то ?
Костадин Иванов
Рейтинг: 3545 ЛюбопитноНе знам къде в Хасковско има поледица. В града няма.
Еретикban
Рейтинг: 334 НеутралноАми, то май и синоптиците улисани в глобалното затопляне я пропуснаха тази поледица. Дано някой затоплист да е излязъл навън!
Zayo Cicin
Рейтинг: 3430 НеутралноДо коментар [#4] от "КМЕТ В СЯНКА":
I 💜 Leka BorislavovnaЗа РПУ-то отговаряш ти, мильо.
Танас
Рейтинг: 696 ВеселоТенекеджийски време. Чукче - левче, чукче - левче две чукчета 5 пет левчета. :-)
"Светът няма да бъде разрушен от тези, дето вършат зло, а от тези, дето ги наблюдават без да направят нещо по въпроса" Алберт Айнщайн.КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 2839 НеутралноДо коментар [#8] от "Танас":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!В Пирогов било навалица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Велков
Рейтинг: 1366 НеутралноНа северната тангента се бяха поподхлъзнали тук таме... не умеят да карат в зимни условия младежите...
Танас
Рейтинг: 696 НеутралноДо коментар [#11] от "Велков":
"Светът няма да бъде разрушен от тези, дето вършат зло, а от тези, дето ги наблюдават без да направят нещо по въпроса" Алберт Айнщайн.Доба, леда не е зимна обстановка това е екстремна и се спира докато пътя или улиците се обработят с химикали а е можело предварително да са на терен.
Танас
Рейтинг: 696 НеутралноДо коментар [#9] от "КМЕТ В СЯНКА":
"Светът няма да бъде разрушен от тези, дето вършат зло, а от тези, дето ги наблюдават без да направят нещо по въпроса" Алберт Айнщайн.100% при нас ги обработиха преди първите курсове на автобусите но сигурно мините преди тях защото като тръгнах на работа още не се беше разкашкало.Квар5алните улички и тротоари бяха за хокей.
Peni Nikol
Рейтинг: 1667 НеутралноУжас, опасна комбинация - дъжд и ниски температури.
Да се ядосвате е равнозначно на това да държите горещ въглен с идеята да го хвърлите по някой друг.