За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си. Вход | Регистрация
the_lone_rider
Рейтинг: 171 Неутралнодоста идейно
Днес е лесно да изфабрикуваш истината и манипулираш действителността, но будните хора винаги усещат лъжата...diegos
Рейтинг: 334 НеутралноПако, залягай, станция Мир пада върху Париж
28888888
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#1] от "horsman":
Или доста тъпо.
izabell
Рейтинг: 1243 НеутралноЗаключен ли е смисълът за мен,
не е възможно да повторя умиращият ден.
Залез и нощта ни пожелава беззащитни
тишината ни поема с дъх
и ще политнем като птица
деня е бил във стон и звън.
Доколянков
Рейтинг: 707 НеутралноПако,какво стана с Апокалипсиса?
„Луната е обитаема, защото там свети."izabell
Рейтинг: 1243 НеутралноИ с тежки длани ме обгръща, часа на синята тъга,
и сякаш изоставям насред пътя недовършени неща.
Запомням последното движение ,цвят,жест,лице
звукът метален, сега е на часовник...
какво изпуснах,какво предвидих,
дали изобщо мога да бъда съвършен.
maria.ar
Рейтинг: 1400 ЛюбопитноМай са по-впечатляващи манекенките, отколкото тоалетите. И чантите. Пълно разочарование.
”За мен България си остана един вечен мираж. В който и свят да съм, винаги ще я нося като ранена птица в сърцето си." (Никола Манев)Karla Hanneman
Рейтинг: 931 НеутралноОбикновено съм резервирана към Пако Рабан , но този път не мога да не кажа едно голямо БРАВО!
Виолетовите боклуци са по-големи боклуци от червените боклуци , на които служат! Гъз е тяхното знаме!Чантите са страхотни!
Karla Hanneman
Рейтинг: 931 Неутралноп.п. Обувките са ужасни
Виолетовите боклуци са по-големи боклуци от червените боклуци , на които служат! Гъз е тяхното знаме!Тsonkooo
Рейтинг: 1366 ВеселоВинаги премного оригинален.
Александра
Рейтинг: 660 НеутралноБе аз не знам фотосите ли нещо са виновни или може би дрехите, ама тия жени ме плашат сериозно.
rozablue
Рейтинг: 334 НеутралноТоалетите-да,спортно-елега тни, дневно-вечерни,добре.Но чантите - тежки/метални/,хлъзгави /неудобни за носене/, и ако нещо халките се разкривят-късат чорапи и плат. А металните елементи в роклите-може, минават за бижута. Семпло, интересно, понася се.